Берлінська сесія лабораторії BMW Guggenheim Lab: перші підсумки
3.08.2012

Берлінська лабораторія BMW Guggenheim лабораторія завершила робочу сесію, присвячену вивченню різних аспектів життя в мегаполісі, яка проходила з 15 червня по 29 липня в комплексі Пфефферберг (в районі Пренцлауер-Берг). За 33 дня лабораторія встигла прийняти 27 144 людини, при цьому у гостей була можливість безкоштовно відвідати 97 лекцій, 101 семінар, 14 показів фільмів, 5 спеціальних заходів та 27 виїзних досліджень, що проходили в різних районах німецької столиці. В рамках програми розглядалися практичні способи поліпшення міського середовища. Берлін став другим містом після Нью-Йорка, який прийняв у себе BMW Guggenheim Lab. Всього за 6 років, які буде тривати світове турне лабораторії, її будинком стануть 9 міст.

Розробкою заходів на загальну тему Парадокси комфорту (Comfort Протистояння) займалася берлінська команда лабораторії за участю куратора музею Гуггенхайма Марії Никанор (Марія Никанор). Хосе Гомес-Маркес (Хосе Гомес-Маркес) підготував цикл лекцій і семінарів з моделювання життя в мегаполісі, Рейчел Сміт (Rachel Smith) представила проекти трансформації мегаполісів; Карло Ратті (Carlo Ратті) організував дискусії про значимість тимчасової архітектури, а Корінн Розі (Corinne Rose) провела лекції про психологію і містах і круглий стіл, присвячений земельній політиці Берліна, відомої як Liegenschaftspolitik.

Крім того, в рамках роботи Лабораторії BMW Guggenheim було запущено три самостійних проекту, робота над якими триватиме і після того, як лабораторія покине Німеччину. Це інтерактивна карта Берліна для велопрогулянок, «зелене оточення», а також мобільна майстерня та інтернет-карта муніципальних земель, покликана стати платформою для комунікацій між місцевим населенням і державою з питань їх розвитку.

Більш докладно результати німецької сесії BMW Guggenheim Лабораторії будуть представлені восени 2012 року.

«В Берліні надзвичайно розвинена практика участі городян у житті міста, і це зробило величезний вплив на діяльність BMW Guggenheim Lab, - зазначає Марія Никанор. - Нам вдалося не тільки обговорити ряд ключових для Берліна питань, але і попрацювати з місцевими групами для просування різноманітних практичних проектів, які, ми сподіваємося, принесуть чималу користь у найближчі місяці і роки».

Наступною зупинкою на шляху BMW Guggenheim Лабораторія стане Мумбай, Індія. Після закінчення першого трирічного циклу роботи лабораторії в нью-йоркському музеї Соломона Р. Гуггенхайма відбудеться спеціальна виставка, присвячена порушених питань, знайденим рішенням і реалізованим проектам.

BMW Guggenheim Лабораторії продовжить підтримувати глобальні форуми для обміну ідеями на сайті bmwguggenheimlab.org, в блозі проекту Lab | Журнал а також у соціальних спільнотах Twitter (@ BMWGuggLab і # BGLab), Facebook, YouTube, Flickr і Foursquare.

Берлінська сесія BMW Guggenheim Лабораторія була організована за участю центру ANCB митрополит лабораторії.

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018