Ford демонструє стильну нову Fiesta
13.09.2012

Компанія Ford провела презентацію динамічної нової версії бестселера Fiesta, відмінними рисами якої є виразніший дизайн та низка ексклюзивних високотехнологічних систем.

У новій Fiesta використано добірку технологій, включаючи бортову систему підключення і зв’язку з голосовим керуванням Ford SYNC, автоматичне гальмування Active City Stop та, вперше в Європі, систему MyKey. Модель також буде обладнана титулованим бензиновим двигуном EcoBoost 1,0 л, що має зробити її лідером класу за паливною економічністю.

«Протягом десятків років Fiesta була і залишається однією з найпопулярніших компактних моделей у світі, а спортивний імідж Fiesta останнього покоління пробудив справжню пристрасть у серцях покупців компактних автомобілів з різних країн світу, що допомогло цьому авто стати найуспішнішим автомобілем малого класу у світі, – стверджує Мартін Сміт (Martin Smith), виконавчий директор з дизайну Ford of Europe. – Ми просто мали зберегти цю важливу частину образу Fiesta. Але ми також хотіли зробити її зовнішність ще більш витонченою».

Нова Fiesta вписує ще одну сторінку в історію цього популярного компактного авто. Компанія Ford випустила першу Fiesta у 1976 році, і з тих пір по всьому світу було продано понад 15 мільйонів автомобілів цієї моделі. У новій Fiesta наявні елементи дизайну, в основі яких лежить новий глобальний стиль дизайну Ford та дизайн концептуальних моделей.

Домінуючими рисами «обличчя» Fiesta є передня решітка у формі трапеції, по боках якої розташовано фари з чіткими лініями та світлодіодними денними ходовими вогнями. Капот прикрашають помітні рельєфні виступи. Крім того, оновлена Fiesta має гармонійний інтер’єр з поліпшеною ергономічністю.

У Fiesta втілено принцип демократизації технологій Ford (передові технології вперше стають доступними для ширшого кола споживачів), і ця модель матиме унікальну перевагу над її європейськими конкурентами завдяки наявності Active City Stop – системи, призначеної допомагати водіям уникати зіткнень на низькій швидкості.

Автомобільна система підключення та зв’язку Ford SYNC забезпечує безпрецедентний рівень підключення, дозволяючи власникам використовувати голосові команди для телефонування та вибору музики з пристроїв, підключених через Bluetooth або USB. Система SYNC включає функцію аварійної допомоги, яка встановлює прямий зв'язок між людьми в салоні автомобіля та операторами місцевих аварійних служб після ДТП, використовуючи мову регіону, де сталася ДТП.

Нова Fiesta стане першим автомобілем в Європі, оснащеним новинкою для цього сегмента ринку – системою MyKey, яка допоможе батькам заохочувати безпечну манеру керування автомобілем та обмежувати ризик для юнака чи дівчини за кермом авто. Система дає власникам можливість задавати максимальні значення швидкості автомобіля та гучності аудіо. Вона також відключає звук аудіосистеми, поки ремені безпеки не буде пристебнуто, та стежить за тим, щоб системи допомоги водію, системи безпеки та важливі попередження було неможливо відключити під час використання.

1,0-літровий бензиновий двигун EcoBoost було названо «Міжнародним двигуном року» 2012, і за прогнозами він має забезпечити найнижче в класі споживання палива.

Ford надасть додаткову інформацію про нову європейську Fiesta на Паризькому автосалоні у вересні.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019