Ford MyKey з’явиться в Європі в 2012 році, надаючи батькам можливість контролю за молодими водіями та зниженням ризиків
2.09.2011

Ford MyKey має дебютувати в Європі в 2012 році, надавши власникам автомобілів можливість стимулювати своїх дітей-підлітків їздити безпечніше та ефективніше використовувати меншу кількості пального та застосувуватим ремені безпеки.

Серед функцій, що можуть бути налаштовані - максимальна швидкість та обмеження гучності аудіосистеми; якщо не пристебнутий ремінь безпеки - аудіосистема взагалі працює в беззвучному режимі, системи допомоги, безпеки та оповіщення не можуть бути деактивовані за використання системи  MyKey.

MyKey дозволяє батькам здійснювати контроль за рухом авто і 53 % опитаних вже висловили готовність надавати більше можливості для керування автомобілем молодим водіям.

БЕРЛІН, Німеччина, 1 вересня 2011 року – Ford Motor Company представляє ексклюзивну технологію MyKey в Європі в 2012 році, яка має допомогти батькам спонукати своїх дітей-підлітків використовувати ремені безпеки, їздити більш безпечно та ефективно використовувати пальне.

Система, яка успішно використовується в США, буде  входити до серійної комплектації починаючи з наступного року.

MyKey дозволить власникам програмувати спеціальний ключ, за допомогою якого можна обмежувати швидкість транспортного засобу та гучність аудіосистеми. MyKey також слідкує за використанням ременів безпеки, попереджає про низький рівень палива та може бути налаштована на подачу звукового сигналу в певних точках між 70 та 100 км/год (45-70 миль на годину у Великої Британії).

“MyKey відкриває новий вимір у системі автомобільної безпеки, надаючи водієві стандартну технологію, що сприяє більш безпечному керуванню автомобілем та зниженню ризиків, незважаючи на вік або досвід,”
говорить Пітер Патцельт (Peter Patzelt), системний архітектор MyKey компанії Ford. “Зокрема, MyKey може дати батькам душевний спокій, коли вони віддають ключі від авто своїм дітям. ”

Під час нещодавнього опитування, що проводилося для Ford компанією H&K, батькам водіїв - підлітків  були задані запитання щодо системи MyKey. Більше половини опитуваних (53 відсотки) із тих, хто розглядає можливість купівлі MyKey, відповіли, що дозволять своїм дітям користуватися сімейним автомобілем частіше за умови, що він буде обладнаний новою технологією.

Дослідження показують, що європейські водії у віці до 25 років за даними статистики потрапляють у дорожньо-транспортні пригоди зі смертельним наслідком в три рази частіше, 58 000 людей у віці від 18 до 24 років  загинули у дорожньо-транспортних пригодах у період між 1999 і 2008 роками.

“Недосвідчені водії, як правило, належать до групи ризику на дорозі ”, говорить Патцельт (Patzelt).“Чим більше ми можемо зробити для сприяння безпечному керуванню автомобілем та для обмеження відвертання уваги, тим краще. З MyKey, батьки можуть встановлювати обмеження, не позбавляючи свободи керування автомобілем. ”

MyKeyMyKey допомагає вирішувати одну з основних причин нещасних випадків серед молодих водіїв - перевищення швидкості, що є причиною 30 відсотків аварій за участю молодих водіїв-чоловіків і 21 відсотка нещасних випадків із молодими жінками за кермом по всій Європі. MyKey дозволяє власникам обмежувати максимальну швидкість автомобіля до 140 км/год (80 миль на годину у Великої Британії) і подавати звукові та візуальні попередження при швидкості в певних точках між 70-100 км/год, (45-70 миль / год).
    
Їзда на великій швидкості є однією з найважливіших проблем для батьків молодих водіїв, для 46 відсотків опитуваних це викликає найбільше занепокоєння, наступна проблема (37 відсотків) –використання мобільних телефонів під час керування автомобілем, на третьому місці (35 відсотків респондентів) – відвертання уваги водія пасажирами авто.

Також MyKey має такі можливості:
•    Обмеження гучності автомобільної аудіосистеми
•    Забезпечення безперебійної роботи Системи курсової стійкості
•    Унеможливлення вимкнення та припинення дії системи нагадування про ремінь безпеки та зменшення звуку аудіосистеми доки ремені безпеки передніх сидінь не будуть пристебнуті.
•    Забезпечення контролю низького рівня палива шляхом попередження за 120 кілометрів (75 миль)
•    Забезпечення безперебійної роботи Системи попередження про зміну ряду руху, яка видає звукове та візуальне попередження, якщо автомобіль виїде із ряду руху, та Системи інформування про наявність автомобілів у мертвій зоні видимості, яка контролює мертву зону видимості.
•    Унеможливлення вимкнення Функції оповіщення про об’єкти, що знаходяться попереду автомобіля, яка видає звукове та візуальне попередження водієві, у разі можливого зіткнення, та Active City Stop, яка автоматично забезпечує гальмування автомобіля, у випадку неминучого зіткнення.

Використовуючи вже існуючі системи допомоги водію, які доступні для клієнтів Ford в Європі, MyKey буде також інтегруватися у майбутнім систем Ford. Слідом за появою SYNC в Європі в 2012 році батьки зможуть налаштувати функцію Надзвичайної допомоги SYNC таким чином, щоб здійснити екстрений виклик за допомогою Bluetooth телефону, з можливістю визначення координат місцезнаходження автомобіля та передачі їх до аварійно-рятувальних служб у разі аварії.

Представник Служби швидкої допомоги Лондона говорить: " Ми в тісній співпраці з іншими аварійними службами Лондона намагаємось проводити роз'яснювальну роботу серед молодих людей про небезпеку перевищення швидкості, і наслідки того, що може статися, якщо вони будуть рухатися занадто швидко.

"Іноді вони можуть потрапляти під вплив однолітків або намагаються створити враження на своїх друзів, але результати можуть бути жахливими як для них самих, так і для пасажирів автомобіля, а також для інших учасників дорожнього руху та  їх сімей.

"Наші співробітники бувають надзвичайно вражені, коли стикаються з випадками серйозних поранень або зі смертельними випадками серед підлітків, та їм стає ще сумніше від того, що багато з найсерйозніших інцидентів можна було б уникнути."

53 відсотки батьків, що були опитані Ford, сказали, що характеристики MyKey можуть дозволити надати дітям більше доступу до автомобілів, юні водії також бачать переваги цієї системи. Хоча 15 відсотків підлітків передбачливо заявили, що вони були б дуже незадоволені тим, що їх батьки будуть в змозі обмежувати максимальну швидкість і гучність звуку аудіосистеми, 46 відсотків сказали, що вони були б раді поступитися контролем над цими елементами, якщо він приведе до більш широкого доступу до автомобілів своїх батьків.

Дослідження Ford дозволяють припустити, що 74 відсотки батьків знають, що щорічно непропорційно високий відсоток дорожньо-транспортних пригод відбувається за участю водіїв, що знаходяться за кермом вперше, 76 відсотків молодих водіїв ставляться до керування автомобілем більш відповідально, коли один з батьків є присутнім в автомобілі.

“Не може бути жодних сумнівів, що інтеграція системи MyKey з існуючими та майбутніми системами допомоги водію та технологіями безпеки, що доступні в автомобілі Ford , гарантуватиме молодим водіям значні переваги з безпеки ”, говорить менеджер з безпеки та дослідження аварій Метью Евері (Matthew Avery) з міста Тетчем.

"Система MyKey має потенціал, щоб зробити раніше недоступні транспортні засоби доступними для молодих водіїв, що також надає можливість збільшення обсягів спільного користування та подальшого скорочення витрат на володіння автомобілем. Вона також відкриває перспективи для багатьох майбутніх можливостей, включаючи потенціал для управління страховими виплатами водіїв у межах відповідних страхових продуктів. Ця перспектива інтригує."

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019