Ford вже готовий до тріумфу на Франкфуртському автосалоні
13.09.2011

Найбільший в історії Ford стенд в Європі продемонструє чотири глобальних досягнення та чимало технологічних і автомобільних новинок.

До вже готового до виробництва Focus ST приєднується Fiesta ST Concept, а Ford Evos
Concept демонструє майбутнє дизайну Ford.

Ford стає більш екологічним з новим 1,0-літровим двигуном EcoBoost та новими моделями
Fiesta та Focus ECOnetic.

64-й міжнародний франкфуртський автосалон є майданчиком для демонстрації багатьох технологічних новинок Ford у галузі автомобільного будівництва. Найбільший за всю історію компанії, стенд продемонструє чотири глобальних досягнення, цілу низку технологічних і автомобільних новинок та окреслить перспективні технології для впровадження в майбутньому.

Автосалон стає важливим кроком вперед на шляху розвитку глобальної стратегії Ford зі збільшення продуктивності та етапом формування технології ультранизьких викидів CO2
ECOnetic technology. Також у Франкфурті  будуть окреслені майбутні напрямки подальшого
розвитку дизайну та технологій.

fokus«Ford на Франкфуртському автосалоні робить рішучу заяву, демонструючи кілька глобальних автомобільних досягнень, і компанія значно розширила виставковий стенд», – говорить Стівен Оделл (Stephen Odell), президент і генеральний директор Ford в Європі. «Від нових п’яти дверних Focus ST та версії Wagon до нової Fiesta та Focus ECOnetic, ми дуже раді продемонструвати нашу лінійку автомобілів, яка зараз є вражаючою, як ніколи. Ми також надаємо можливість зазирнути у майбутнє Ford, демонструючи приголомшливий концепт Evos».

Focus ST готовий вирушити у дорогу
Нарешті, завершено виробництво серійної версії першого глобального спортивного автомобіля Ford, нового Focus ST. Виходячи з DNA (режим їзди: спортивний, міський та всепогодний) на значку Sport Technologies (Спортивні технології), нова модель поєднує у собі високу продуктивність, виняткову керованість, привабливий стиль та постійне вдосконалення. Focus ST надійде у продаж по усьому світу в 2012 році, і буде продаватися в 40-ка країнах на 6-ти континентах.

Оснащений 2.0-літровим двигуном Ford EcoBoost та спеціально переробленою під нього шестишвидкісною механічною коробкою, Focus ST пропонує безкомпромісне поєднання продуктивності та ефективності. Легкий, зроблений з алюмінію двигун забезпечує максимальну потужність 250 к.с. та максимальний обертальний момент, а також допомагає зменшити викиди CO2  та споживання палива більше ніж на 20 відсотків порівняно з попереднім поколінням Європейської моделі Focus ST.

Разом з п’ятидверною моделлю, Ford спеціально для європейських споживачів приготував сюрприз – стильний Focus ST Wagon. Унікальна пропозиція цього сегмента, автомобіль з
кузовом універсал, демонструє, наскільки далеко може просунутися продуктивність режиму DNA
моделі ST.

«На ринку немає жодного подібного на Focus ST Wagon автомобіля», – зазначає Йост Капіто (Jost Capito), директор з глобальної продуктивності. “Основне в цьому автомобілі – це практичність, але не за рахунок продуктивності, технологічних властивостей та оздоблення п’ятидверної моделі. Універсал дуже популярний в багатьох великих європейських країнах, тому ми покладаємо великі надії на успіх Універсалу ST».

Майбутнє дизайну та технології Ford
Дивовижний концепт Ford Evos представляє новий глобальний напрямок дизайну Ford, він також є відображенням майбутнього силових агрегатів та технологій автомобілебудування.

Розроблений у співпраці з партнерами – єдиною дизайнерською командою Ford, новий дизайн DNA, відображений в Evos Concept, є ключовою частиною Глобальної стратегії One Ford. Він є основою для подальшого створення нових продуктів у дизайн-студіях Ford по всьому світу, основні елементи концептуальної дизайнерської мови зі створення екстер’єрів та салонів автомобілів будуть застосовуватися в майбутніх автомобілях Ford.

«Ми прагнули, щоб Ford Evos Concept ніс зрозумілий меседж про те, що є найголовнішим у дизайні Ford – створення автомобілів, які прості в керуванні, відносяться до преміум-класу та, понад усе, вражаюче прекрасні», – відзначає Дж. Мейс (J Mays), віце-президент групи та головний відповідальний за дизайн.

Створюючи дизайн, єдина команда з досліджень та інновацій Ford набула технологічного досвіду втілення мрій в життя. В результаті можна бачити, як Ford планує нарощувати темпи інновацій подібно до синхронізації вбудованої системи зв’язку.

На цей час на етапі розроблення перебуває концептуальна технологія, яка допомагає вивчити поведінку водія в автомобілі нового покоління. Бездоганна взаємодія між автомобілем та водієм, точніше всім комплексом особистих знань водія, покладена в основу бачення можливостей нової концепції.

ffordВисокопродуктивний концепт автомобіля Fiesta
Focus ST – не єдина вражаюча своєю продуктивністю модель на стенді компанії Ford у Франкфурті. Fiesta ST Concept також є втіленням високопродуктивного бачення майбутнього в лінійці Fiesta.

Поєднуючи приваблюючий, стильний та спортивний дизайн з динамічними спортивними шасі та високопродуктивними двигуном і трансмісією, здатними до вражаючої економії палива з низькими викидами CO2, концепція Ford Fiesta ST безкомпромісно визначає стратегію майбутнього для малолітражних автомобілів Ford.

Fiesta ST Concept обладнаний спеціально налаштованим 1.6-літровим двигуном Ford EcoBoost, який забезпечує потужну продуктивність в поєднанні з економічним використанням палива і низьким рівнем викидів. Потужності та обертального моменту двигуна 180 к.с. та 240 Нм цілком достатньо для того, щоб розвивати швидкість 100 км/г менше ніж за сім секунд, із викидами при цьому менше ніж 140 г/км.

З силуетом гоночної машини і налаштовані на перемогу, автомобілі Fiesta сьогодні виходять на світову арену з тим, щоб конкурувати. З втіленням передових концепцій та дизайнерських розробок Ford, Fiesta ST Concept демонструє майбутній потенціал автомобілів Fiesta» – відзначає Деррік Кьюзак (Derrick Kuzak), віце-президент з глобального розвитку.

Найменший двигун керує автомобілем Focus
Ford розширює лінійку двигунів EcoBoost, створивши новий трьох-циліндровий 1,0-літровий двигун, яким наступного року будуть оснащуватися автомобілі Focus, C-MAX та B-MAX.
Ford представить дві версії двигуна на автомобілі Focus на початку 2012 року – з потужністю 100 к.с. та 120 к.с. та п’ятишвидкісною і шестишвидкісною механічною коробкою передач,
відповідно.

З 1,0-літровим об’ємом двигуна, трьохциліндровий двигун EcoBoost буде найменшим з тих, що виробляються зараз компанією Ford. Проте, незважаючи на свої невеликі розміри, він забезпечує потужність та продуктивність, які можуть конкурувати з традиційним 1,6-літровим бензиновим двигуном, з викидами при цьому менше ніж 120 г/км CO2.

«Пропонуючи Focus з вдосконаленим 1,0-літровим бензиновим двигуном, Ford не тільки показує серйозність своїх намірів щодо зменшення габаритів, але й демонструє можливості розвитку та технічні досягнення. Виробництво 1-літрового бензинового двигуна з такою вражаючою продуктивністю та економією палива є наочним прикладом нашого прагнення бути кращими в світі в питанні економії пального», – зазначає Грем Хор (Graham Hoare), виконавчий директор з розроблення силових агрегатів.

Асортимент ECOnetic розширюється
З появою нових Focus та Fiesta ECOnetic автомобілі Ford стали ще більш екологічними,
оскільки рівень викидів 89 г/км та 87 г/км, відповідно, є видатним.

Focus ECOnetic має стати найекономнішим автомобілем у своєму класі, коли він з’явиться у продажу на початку 2012 року. 3,4 л на 100 км пробігу – це набагато економніше, ніж у будь якого бензинового, дизельного чи гібридного малолітражного автомобіля , крім того, 1,6- літровий дизельний двигун Duratorq TDCi також обіцяє найнижчі викиди CO2  – приблизно на рівні 89 г/км.

Оснащений таким самим 1,6-літровим дизельним двигуном Duratorq, Fiesta ECOnetic має сертифіковані викиди на рівні 87 г/км, що робить цей автомобіль найкращим екологічно безпечним  автомобілем у своєму класі та одним з найкращих серед усіх машин в Європі. Пов’язане з низьким рівнем викидів економне використання палива (3,3 л на 100 км (86 миль на галон)) робить цей автомобіль одним з найкращих у класі малолітражних автомобілів.

Focus ST-R
Ford дебютує в Європі з надзвичайно продуктивним автомобілем Focus – модифікацією гоночної моделі, а саме серійним Focus ST-R

Розроблений і спроектований як гоночний, цей повністю підготовлений до участі у змаганнях автомобіль має 2,0-літровий двигун EcoBoost, каркас безпеки відповідно до FIA, гальма з підвищеними характеристиками та підвіску, яка налаштована длffokusя руху по треку. Швидкий, маневрений та конкурентоспроможний, Focus ST-R призначений для професіоналів, любителів і прихильників трек-днів.

На автосалоні у Франкфурті також дебютує учасник Чемпіонату світу з ралі Fiesta RS WRC.
Гонщик з 1,6 літровим двигуном EcoBoost потужністю 300 к.с є першим автомобілем для участі в ралі з технологією прямого вприскування бензину. Раніше в цьому році під час свого дебюту в Швеції гонщики команди Ford зайняли на цьому автомобілі весь п’єдестал.

Ranger pick-up готовий до запуску у виробництво
Ford представляє версію нового Ranger pick-up, виробництво якого має розпочатися пізніше в цьому році. Абсолютно новий, цей автомобіль є вершиною в лінійці пікапів. Серед його особливостей – розширені можливості навантаження, збільшена продуктивність та покращена економічність, а також удосконалення в сфері комфорту, технології та безпеки.

«Ця нова модель має зміцнити репутацію бренду Ranger завдяки новому агресивному вигляду, покращеним можливостям для напруженої роботи і новому рівню комфорту, технології та безпеки», – відзначає Джесус Алонсо (Jesus Alonso), директор з маркетингу, продажу та сервісу вантажних автомобілів компанії Ford в Європі.  “Із значним поліпшенням паливної економічності, цей новий автомобіль пропонує низький рівень експлуатаційних витрат та переваги екологічної безпеки. Це є початком нової сторінки в історії успіху Ranger

Спеціальна версія Fiesta
Дві нових спеціальних версії Fiesta дебютують на стенді. Fiesta Sport Special Edition має привабливий спортивний дизайн всередині та зовні, що забезпечує відмінний спортивний вигляд, а 1,6-літровий бензиновий двигун Duratec Ti-VCT гарантує, що автомобіль буде поводитися на дорозі так само, як і виглядає.

Спеціальні версії зберігають унікальні Ka
Ford повертається до легендарного Ford Ka, створивши дві нові чудові версії.

Ka Grand Prix II бере своє натхнення зі світу автоспорту з агресивною матовою решіткою радіатора, а також матовою гоночною смугою, з чорними колесами з литими дисками зі сплаву та з червоним в матовому виконанні салоном.

MetalKa має більш модний вигляд, він чорного кольору та його конструкція включає хромовані деталі. Всередині чорні вставки з сильним блиском доповнюються хромованими та схожими на алюмінієві деталями.

2,0-літровий EcoBoost набуває 6 швидкостей
З кінця цього року 2,0-літровий двигун EcoBoost на Mondeo та S-MAX буде доповнюватися
6-ступеневою коробкою передач. Ця спортивна комбінація двигуна і трансмісії буде доступною на моделях серії Titanium та Titanium S з потужністю 203 к.с. та 240 к.с. Виробництво розпочнеться в м. Генк, Бельгія, в жовтні. Автомобілі цієї серії спочатку будуть доступні тільки в Німеччині та Швейцарії.

Kuga Titanium S
Ford Kuga починає розширювати свою грубу, але водночас стильну привабливість за рахунок введення нової «флагманської» моделі Kuga Titanium S. Розроблена, щоб виділитися з натовпу, вона пропонує нові світлодіодні денні фари, 17-дюймові дизайнерські колісні диски, більший задній спойлер, нові стильні прожекторні фари та модифікований салон.kuga

Kuga Titanium S має ту саму інтелектуальну систему повного привода, як і решта з лінійки Kuga, що гарантує, що автомобіль і надалі залишиться найкращим у керуванні та найкрасивішим у своєму класі. Система призначена для миттєвого реагування на будь-які зміни дорожніх умов, автоматично застосовуючи потужність на 4 колеса, які потребують її найбільше. Це допомагає підтримувати силу зчеплення та гарантує, що водій триматиме все під своїм контролем за будь-якої погоди.

Виробництво планується розпочати на заводі Ford в Саарлуісі в середині вересня.

Компанію Ford Motor Company
Компанія Ford Motor Company, світовий лідер автомобільної промисловості, заснована в м. Дірборн, штат Мічиган, виробляє або розповсюджує автомобілі на шести континентах. Налічує близько 166 000 співробітників та майже 70 заводів в усьому світі. До автомобільних брендів компанії відносяться Ford та Lincoln. Для отримання додаткової інформації про продукцію компанії Ford, будь ласка, завітайте до: www.ford.com

Ford в Європі займається виробництвом, продажем та обслуговуванням автомобілів марки Ford на 51-му окремому ринку. В компанії працює близько 66 000 співробітників. На допомогу Ford Motor Credit Company, Ford в Європі має Ford Customer Service Division (відділ сервісної служби Ford) та 22 виробничих підприємства, в тому числі спільні підприємства. Перші автомобілі Ford були доставлені до Європи в 1903 році – в тому самому році, коли Ford Motor Company було засновано. Європейське виробництво було розпочато в 1911 році.

* Дані щодо економії палива наведені згідно з Європейською директивою економії палива EU 80/1268/EEC і відрізнятимуться від результатів економії палива їздового випробувального циклу в інших регіонах світу

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019