Компанія Ford презентує у Женеві повний модельний ряд Tourneo та нову модель позашляховика EcoSport
25.02.2013

5 березня на прес-конференції в рамках автомобільної виставки «Женевський Автосалон 2013» (Geneva Motor Show 2013) компанія «Ford of Europe» презентує нові моделі  та детально розповість про стратегію прискореного виходу на ринок нових продуктів.

Компанія Ford продемонструє нове покоління пасажирських автомобілів Tourneo, вперше представить світу новий Tourneo Courier та презентує новий міні-позашляховик EcoSport для продажу в Європі.

Новий кроссовер EcoSport вперше з’явився минулого квітня на автомобільній виставці у Пекіні (Beijing Motor Show). Компактний п’ятидверний автомобіль запропонує покупцям надзвичайну функціональність, вміщену у компактному та високоефективному корпусі, завдяки ряду конфігурацій приводу, таких як 1-літровий трьохциліндровий двигун  Ecoboost. Відзначена нагородами технологія EcoBoost сполучає безпосереднє впорскування палива, турбонаддув та регулювання фаз газорозподілу, що дозволяє скоротити споживання палива в цьому компактному двигуні в межах 20 відсотків (якщо порівнювати з більшими агрегатами) і зберегти при цьому чудові динамічні якості.

Виконавчий віце-президент компанії Ford Стівен Оделл (Stephen Odell) та віце-президент з питань розробки продукції Барб Самарджич (Barb Samardzich) проведуть прес-конференцію на інформаційному стенді Ford, Зал 5, о 13:45 за центральноєвропейським часом (CET).

Прес-конференцію можна буде подивитися у прямому ефірі або у повторному показі на сайті: live.fordmedia.eu.

Прес-інформація фото, відео та графіка будуть опубліковані на сайті: geneva2013.fordmedia.eu 5 березня з 07:00 за центральноєвропейським часом (CET).

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019