Новий Volvo S80 Executive та V70 R-design - найвищого рівня бізнес-седан та спортивний універсал
21.10.2010

Volvo S80 та V70 в 2012 модельному році мають витончені спеціальні версії, виготовлені для клієнтів, які бажають мати автомобіль екстра-ексклюзивного вигляду та з індивідуальними рисами:
Volvo S80 Executive конструктивно має унікальні деталі та багату вкомплектованість, що посилює його позицію седану найвищого технологічного рівня від Volvo.
Дизайн Volvo V70 R-design надає елегантному автомобілю з універсальним кузовом рис спортивного авто.

"Обидва автомобілі спроектовані для зростаючої кількості людей, які цінують можливість підлаштувати свої авто у відповідності з індивідуальними смаками. Представницька версія S80 випромінює ексклюзивну розкіш, у той час як  наші оновлені моделі версії R-Design розроблені для клієнтів, котрі бажають екстра-спортивного вигляду," каже Лекс Керссемакерс, Старший Віце-Президент з Товарної політики Volvo Cars Corporation.

Volvo S80 є найбільш ексклюзивною моделлю серед седанів Volvo – а версія Executive відрізняється деталями, які підкреслюють стриманий скандинавський дизайн і витончений комфорт просторого седану.
Знак Executive дає чітко зрозуміти, що цей S80 - за межами стандарту. Усередині оновлений S80 Executive є першою моделлю Volvo зі шкіряним оздобленням верхньої частини панелі приладів чорного кольору або кольору кави еспресо. Серед деталей інтер‘єру, які надають S80 ще біль ексклюзивного вигляду, - м‘які вентильовані шкіряні сидіння з масажною функцією, дверні панелі зі шкіряним покриттям, вбудований аналоговий годинник на панелі приладів та алюмінієвий відсік центрального пульту.

Спеціально спроектовані екстра-товсті килимки підкріплюють враження від стриманого дизайну. Відчуття розкоші й комфорту особливо посилюється завдяки можливості встановити холодильник у задньому сидінні разом з комплектом фужерів зі шведського кришталю.

Спеціально спроектовані деталі та нові диски
V70 R-Design пропонується з кількома специфічними деталями. Зовнішній вигляд спереду має унікальний дизайн - світлодіодні індикатори повороту, вбудовані у бокові дзеркала, вкриті гладеньким металевим покриттям та унікальні 18-дюймові диски Ixion.
Усередині - оббивка зі чорної шкіри, шкіряне оздоблення перемикача коробки передач та чорні килимки для підлоги з контрастною строчкою.

V70 R-Design пропонується у версіях з усіма типами трансмісій, що також робить можливим вибір 1,6-літрового дизельного двигуна з викидом CO2 всього 119г/км.

Volvo Sensus – ергономічний хай-тек
Обидві моделі, S80 Executive та V70 R-Design, оснащені найостаннішою інформаційно-розважальною системою Volvo Sensus. Уся інформація у Volvo Sensus подається на п‘яти-дюймових або семи-дюймових кольорових екранах у верхній частині центральної консолі. Екран розташовано угорі для зручності водія, щоб він міг стежити за дорогою, не відволікаючись.

"Турбота про добробут кожного є стрижнем наших скандинавських коренів, а ці унікальні версії S80 та V70 є ще одним кроком уперед у нашому прагненні бути брендом, що якнайкраще задовольняє потреби покупців сучасних престижних авто," зазначає Стефан Якобі, Президент та Голова Правління Volvo Car Corporation.
 

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017


Володар міста