Обновлена MAZDA3
21.10.2011

Емоційний дизайн, незвичайне задоволення від водіння, про гресивні екологічні технології і високий рівень безпеки забезпечили успіх поточної Mazda3. З моменти виводу даної моделі на світовий ринок (2009р.) було продано 731 000 автомобілів Mazda 3 по всьому світу, з них  123 000 у Європі (станом на червень 2011р.),в тому числі близько 1000 цих автомобілів було продано в Україні.
Фейсліфтингова версія відомого бестселера Mazda є ще більш привабливою і "мускулистою" - з новим дизайном переднього і заднього бампера та новими колісними дисками. Внутрішній простір з новими прогресивними матеріалами і кольоровою гамою став ще затишнішим та комфортабельнішим. Сильні сторони поточної моделі, які зробили Mazda 3 найбільш продаваною моделлю Mazda, були перенесені і посилені в фейсліфтінговій версії.

Що ж нового з'явилось в Mazda 3?

Дизайн

Характерні риси оновленого дизайну підкреслюють атлетичний образ моделі, а кругла форма передніх протитуманних фар прийшлаа на зміну прямокутній формі попередньої моделі.
Нижні краї переднього бампера тепер більш виступаючі, що сприяє розсіюванню фронтальних повітряних потоків по вертикалі. Ребра нижнього краю переднього бампера були також збільшені для більш ефективного перенаправлення фронтальних повітряних потоків до дефлектора передніх шин. Всі ці зміни привели до поліпшення аеродинамічних властивостей і, таким чином, до створення динамічного і емоційного дизайну в поєднанні з високою функціональністю.
У задній частині автомобіля був змінений дизайн заднього бампера 5-дверного хетчбека для передачі ще більш динамічного образу і забезпечення функціональності. Задній бампер тепер виступає на 30мм менше, а відбивачі задніх комбінованих ліхтарів розташовані так близько до країв, наскільки це можливо. Всі ці заходи були вжиті для посилення враження широкого та стійкого кузова, що особливо важливо для хетчбека. А змінена форма заднього бампера полегшує завантаження і вивантаження багажу.
У випадку 4-дверного седана, більш динамічний зовнішній вигляд задньої частини досягнуто за рахунок установки більш спортивного заднього бампера в якості стандартного елементу.

Диски

16-дюймові легкосплавні диски виконані в абсолютно новому дизайні. Число спиць 16-дюймових дисків збільшено з 7 до 10. Кожна зі спиць має вигнуту поверхню, що підкреслює спортивність автомобіля.

Інтер'єр

В інтер'єрі оновленої моделі застосовані декоративні елементи сріблястого кольору з напівматовою поверхнею, яка є достатньо яскравою і в той же ж час не створює бліків. Така обробка торкнулася елементів, яких найчастіше торкаються - наприклад, обрамлення ручок управління аудіо-системою, розташованих праворуч і ліворуч на аудіо-панелі, дефлекторів клімат-контролю центральної панелі і т.д.
Завдяки зміні кольору з червоного на білий, зображення і текст про параметри руху на мультиінформаційному та LCD дисплеях, розташованих у верхній частині панелі приладів, стали більш зручними для читання.

Вимірювальні прилади

Виробники замінили чорний циферблат на циферблат з графікою білого кольору та постійним підсвічуванням. Яскравість вимірювальних приладів встановлена на рівні 25 кандел, що забезпечує відмінну читаність навіть при денному світлі. Крім того, був підібраний колір підсвічування вимірювальних приладів, який найбільш відповідає характеристикам кожної з моделей: спортивний червоний для MPS і динамічний сірий для інших комплектацій, що підсилюють враження від руху в стилі Zoom-Zoom і підкреслюють якість автомобіля.
Спортивний дизайн панелі приладів з новими яскравими білими цифрами забезпечує чудову видимість і чіткість навіть вдень. Ці зміни сприяють чудовому читанню інформації, мінімізуючи зайви рухи очей і відволікання від дороги.
 
Колірна гамма
Для тих, хто обирає нову модель, пропонується новий колір - Autumn Bronze Mica.

Кузов
 
Велика жорсткість кузова в порівнянні з поточною моделлю надає впевнене відчуття стабільності при русі на високих швидкостях. Локальне посилення жорсткості із застосуванням посилених матеріалів, що використовуються для ефективного розсіювання поглинання ударів від нерівностей дороги, сприяють комфортному управлінню.

Підвіска

Передня підвіска типу Макферсон, задня підвіска та амортизатори були вдосконалені, щоб забезпечити більш м'яку їзду в поєднанні з живим відгукуванням на дії водія.
Система електрогідравлічного підсилювача рульового управління (EHPAS) оптимізована так, щоб забезпечити правильний баланс між легким керуванням, впевненим почуттям стабільності і економією палива. Покращена аеродинаміка автомобіля забезпечує більшу економію палива і зменшення викидів CO2.

Жорсткість кузова

Для зниження рівня шуму від дороги товщина центральних лонжеронів днища була збільшена з 0,9 мм до 1,6 мм. Як правило, зміна тиску в салоні сприяє посиленню шуму. Отже, збільшивши товщину сталі каркаса кузова, було посилено жорсткість кузова та зменшено кількість виникаючих деформацій кузова, і, таким чином, знижено рівень шуму в салоні автомобіля.

Безпека

Дотримуючись базових принципів виконання основних дій, здійснюваних автомобілем (рух, поворот, зупинка), а також забезпечивши плавність зміни навантажень при прискоренні, гальмуванні і бічних навантаженнях, що виникають при виконанні цих дій, оновлена Mazda3 викликає «відчуття цілісності», відповідним чином реагуючи на кожну з дій водія. Таким чином, оновлена Mazda3 забезпечує водієві впевненість і гарантію повного контролю автомобіля.
Оновлена Mazda3 успадкувала від своєї попередниці такі покращені характеристики активної безпеки, як контроль динамічної стійкості (DSC), антипробуксовочну систему (TCS), систему світлової сигналізації при аварійній зупинці (ESS); водночас було докладено зусиль для поліпшення системи попередження про потенційну небезпеку попереду та уникнення зіткнень в різних ситуаціях. Характеристики пасивної безпеки включають застосування системи розподілу і поглинання удару, кузов, сконструйований за принципом потрійного «Н», нову систему двокамерних бічних подушок безпеки і посилену жорсткість центральних стійок кузова.
Оновлена Mazda3 - це новий щабель до задоволеності клієнтів і нова гордість бренду Mazda.
Mazda3 вже удостоєна безлічі нагород у різних країнах світу, в тому числі - нагороди AutoBild Design Awards - Європа назвала нову Мazda3 найкрасивішим автомобілем в С-класі. А 5 зірочок Euro NCAP - найкраще свідчення досягнень в області безпеки.

Повернутися до списку

Інші новини

05.05.2020
30.11.2019
30.11.2019