Компанія «Торговий дім - НІКО»: підсумки першого півріччя 2011-го року
22.07.2011

У першому півріччі 2011-го року 72% в структурі продажів бренду Mitsubishi Motors в Україні займають представники SUV-сегмента, що пояснюється традиційно сильними позиціями бренду в класі і оновленим модельним рядом. Компанія, реалізувавши в першому півріччі 3200 автомобілів, входить в топ 6 імпортованих брендів вітчизняного ринку.

Нагадаємо, що протягом короткого періоду часу в 2010-му році відбулося суттєве оновлення модельного ряду Mitsubishi: представлені новий кросовер Mitsubishi ASX і позашляховик Pajero Sport, а також рейстайлінговий кросовер Outlander XL і пікап L200. Mitsubishi ASX (отримав максимальні 5 зірок в рейтингу безпеки Euro NCAP) успішно закріпився в трійці лідерів класу SUV-Compact, а L200 - незмінний «пікап № 1». У другій половині 2011-го року очікується поява оновленого флагмана внедорожной лінійки Pajero Wagon. Ще один бестселер Lancer X в 2011-му році отримав значно кращу шумоізоляцію, нову решітку радіатора і зміни в інтер'єрі.

Компанії «Торговий дім - НІКО» вдалося уникнути проблем з поставками автомобілів Mitsubishi у зв'язку із землетрусом в Японії в березні. Mitsubishi Motors Corporation (MMC) повідомляє про відсутність радіації і абсолютної безпеки всіх автомобілів, які вироблені на заводах в Японії. На даний момент в салонах офіційної дилерської мережі Mitsubishi Motors в Україні представлені повний модельний ряд автомобілів і широкий вибір комплектацій. Крім цього, існує можливість придбати автомобілі Mitsubishi, скориставшись кращими кредитними пропозиціями на ринку. Унікальна кредитна програма Mitsubishi пропонує кредит на 2 роки під 0% * річних з початковим внеском 50% від вартості автомобіля. У травні кожен четвертий автомобіль в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors був реалізований в кредит. Даний показник - 24,48% продажів у кредит в травні, найвищий серед основних гравців ринку, підтверджує, що придбати Mitsubishi в кредит абсолютно реально і доступно.

Також відзначимо, що з квітня 2011-го року в Україні стартувала програма технічної підтримки на дорогах Mitsubishi Assistance Package (MAP), яка успішно працює в 40-а країнах Європи. MAP є міжнародною програмою від виробника автомобілів Mitsubishi і по своєму наповненню є одним з кращих пропозицій на українському ринку.

Не залишилося без уваги компанії одне з найрезонансніших автоспортивних подій країни - Ялта Ралі. Офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні сьомий рік поспіль виступив партнером заходу.

Повернутися до списку

Інші новини

30.04.2020
06.02.2020
28.09.2019