Шанувальники Ford успішно зустріли весну!
3.04.2012

24 березня в автомобільному центрі «Автопарк» на Київській з надзвичайним успіхом відбулося «Свято весни від Ford»!

Маючи добру традицію піклуватись та дарувати приємні моменти всім шанувальникам автомобілів Ford, автосалон «Віннер Форд Рівне» гостинно запросив на «Свято весни» та тест-драйв нових автомобілів.

Гості свята, клієнти автомобільного центу «Автопарк» та всі поціновувачі автомобілів Ford мали можливість чудово провести час, протестувати автомобілі, а також знайти розваги на будь-який смак. Водії мали можливість отримати консультації від експертної групи, в яку входили фахівці відділу продажу та сервісу автомобілів Ford та чемпіон України з автоспорту Сергій Пелешок! Надзвичайно цікавим та корисним видалося таке спілкування.

Бажаючі мали змогу оцінити, випробувати та відчути весь комфорт та потужність найпопулярніших моделей: Ford Kuga, Ford Focus, Ford Fiesta!

Компанія «Віннер Форд Рівне» проводила весняні тест-драйви автомобілів Ford не тільки під час свята, а й на протязі тижня - з 24 по 30 березня. Усі учасники події мали можливість отримати гарні призи та подарунки по завершенню акції. Головний приз — подорож до Європи, автобусний тур вихідного дня для двох від партнера заходу туроператора «Чайка-тур». Розіграш головного призу - подорожі до Європи відбувся в суботу 31 березня в салоні Ford серед присутніх учасників тест-драйву по номерним карткам, які були вручені всім учасникам.

Щасливим переможцем став - Ярослав Полюхович.

За період події було проведено понад шістдесят персональних тест-драйвів, що свідчить про високу зацікавленість в запропонованих автомобілях Ford. Королем тест-драйву цього раз був Ford Kuga - саме за ним бажаючі вишиковувались в чергу.

Найменшим відвідувачам неймовірно сподобались розваги та захоплюючі майстер-класи від центру розвитку дитини «Зернятко». А батьки були ще більш задоволені, що їхні діти були задіяні в дійстві і дуже щасливі!

Зачарувала техніка розпису шовку «холодний батік» та декупажу з серветок від рівненських художниць.

Задоволені залишились всі! Разом з Ford весна прекрасна! 

Усі фотографії з заходу знаходяться у нашому Facebook альбомі.


Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019