Спеціальні пропозиції від Mazda!
16.05.2019

Mazda пропонує своїм клієнтам  встигнути скористатися останнім шансом придбати автомобіль Mazda 2018 року виробництва за супер вигідною пропозицією!

Чудовий настрій за будь- яких погодних умов гарантує яскрава, економічна, надійна, комфортна та технологічна Mazda.

Яскравий дизайн КОДО - душа руху, надзвичайно економічні та перевірені часом і тисячами кілометрів по дорогах України двигуни Skyactiv, комплекс систем проактивної безпеки i-Activsense та додаткова система контролю руху автомобілю G-Vectoring не лише забезпечать максимум задоволення від драйву, а й зроблять керування максимально безпечним!

Mazda - це максимально ергономічний салон у кожній дрібниці – від розміру, положення та куту розміщення педалей прискорення та гальмування, регулювання положення сидіння таким чином, що не відчувається жодної незручності – до оптимального розміщення, розміру та найлегшої зчитуваності для людського ока монітору MZD-Connect, а також джойстик HMI, що абсолютно не відволікає увагу водія від дороги.

З 15 травня 2019 р. та до останнього авто на складі автомобілів виробництва 2018 року діють остаточні, дуже спеціальні ціни!

Діє спеціальна програма кредитування Mazda Finance*.

Поспішайте, кількість авто обмежена!

Ознайомитись з переліком автомобілів Mazda за спеціальними цінами можна тут.

Деталі у офіційного дилера Mazda "СТРОНГ-С", м. Рівне, вул. Київська, 101а. Тел. (0362)642091, (067)3607605.
www.mazda-rivne.com.uaПовернутися до списку

Інші акції

06.10.2018
18.11.2016


Володар міста