Стефан Джакобі приємно здивував відвідувачів Міжнародного північно-американського автосалону 2012
17.01.2012

У понеділок 9го січня Стефан Джакобі (Stefan Jacoby), президент і головний керуючий Volvo Car Corporation, справив незабутнє враження на учасників прес-конференції у Детройті на Міжнародному північноамериканському автосалоні 2012, коли він виїхав на подіум за кермом нового концептуального автомобіля XC60 Plug-in Hybrid Concept.

Інноваційні бензинова модель на базі гібридної технології у дійсності являє собою три різні автомобілі в одному виконанні.
«Жоден інший автовиробник не може запропонувати такі параметри економії палива і запасу ходу на електротязі, реалізовані в автомобілі, загальна потужність якого становить 350 кінських сил», - підкреслив Стефан Джакобі.

«Перевага цієї гібридної технології полягає в тому, що цей автомобіль має неперевершену потужність і переваги, характерні для сучасних автомобілів, але при цьому у Вашому розпорядженні величезний запас ходу, - пояснив Стефан Джакобі. - XC60 Plug-in Hybrid Concept дозволяє тільки на електриці проїхати до 35 миль. Крім того, можна обрати високоефективний гібридний режим, і тоді на одному галоні Ви зможете проїхати понад 100 миль відповідно до вимог європейського циклу руху».

Електромотор потужністю 70 кінських сил поєднується з чотирициліндровим бензиновим двигуном з турбонасичувачем – це ще 280 кінських сил. Таким чином, автомобіль має вражаючу сумарну потужність у 350 кінських сил.

«XC60 Plug-in Hybrid Concept обладнано абсолютно новим двигуном з нашої нової серії чотирициліндрових двигунів. Ці двигуни матимуть потужність на рівні відповідних характеристик сучасних шестициліндрових двигунів. Водночас, порівняно із сучасними чотирициліндровими двигунами, вони матимуть кращу паливну економічність, - запевнив Стефан Джакобі. – У цьому році дизельні гібридні моделі надійдуть до наших дилерів у Європі, і сьогодні ми зайняті розробленням бензинової версії гібридного автомобіля для наших покупців в Америці».Дилери в США з нетерпінням чекають на автомобілі з гібридною технологією

Дилери Volvo Car Corporation в Північній Америці з ентузіазмом сприймають впровадження гібридної технології із зарядкою батареї від звичайної електромережі.
«Гібридний автомобіль з бензиновим двигуном і зарядкою батареї від звичайної мережі – це буде чудове доповнення для нашого модельного ряду, - заявляє Петті Холі (Patty Hooley), член Ради дилерів Volvo Cars North America. - Для мене ця гібридна модель означає безпеку та надійність автомобілів Volvo, що вже стали еталонними властивостями, у поєднанні з інноваціями, які Volvo впроваджує у своїх автомобілях».

Забезпечення захисту – безкомпромісний підхід

Безумовно, Volvo Car Corporation створює автомобілі на електротязі, керуючись суворими вимогами, що висуваються до безпеки.
«Ми використовуємо всі наші знання та досвід, щоб забезпечити в електромобілях такий самий рівень безпеки, що й у всіх інших моделях Volvo, - запевнив Стефан Джакобі. - Ми використовуємо цілісний підхід, який поширюється на кожен аспект повсякденного використання автомобіля. Ці автомобілі проходять найсуворіші випробування: ми повинні пересвідчитися в тому, що акумуляторна батарея та система високої напруги надійно захищені на випадок будь-якого зіткнення, яке може відбутися в реальному житті на дорозі».

Чотири основні технологічні напрямки

«Електрифікація є одним з чотирьох головних напрямків нашої роботи. Наш гібридний автомобіль, який об'єднує в собі переваги трьох різних моделей, виводить гібридну технологію на абсолютно новий рівень. Унікальне поєднання сучасного двигуна внутрішнього згоряння та інноваційних технологій електрифікації – це міст у майбутнє, в якому люди будуть все частіше віддавати перевагу електромобілям», - додав Стефан Джакобі.
Volvo Car Corporation також працює над створенням Архітектури розширюваної платформи (SPA) та Архітектури екологічно чистих двигунів Volvo (VEA). У компанії також розробляються нові системи комунікацій, включаючи прикладні програми з використанням смартфонів.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017