Свято в стилі Volvo, обо Volvo Road Show 2012 в Рівному.
25.10.2012

Маючи добру традицію піклуватись та дарувати приємні моменти всім шанувальникам автомобілів Volvo, автосалон «Нордік Моторс» гостинно запросив всіх бажаючих на «Volvo Road Show 2012» та презентацію нової надсучасної моделі Volvo V40.

Зіркою цьогорічного заходу стала презентація нового Volvo V40 — скандинавський дизайн, безпека, надійність, функціональність та екологічність, ось не повний список  всіх переваг новинки.  Надсучасна модель Volvo V40 створена для життя, яким живете ви. Це автомобіль, який ніколи не стане ординарним і назавжди залишиться елегантним та захоплюючим.

Всі присутні мали змогу граючи у лотерею, перевірити свої знання з історії бренду, особисто переконатись, що від створення першого автомобілю і до тепер скандинавські виробники безапеляційно дотримуються своїх цінностей, проектуючи найбезпечніші, найбільш екологічні та якісні авто у світі. 

Усі учасники події мали можливість отримати гарні призи та подарунки від партнерів свята: Страхової компанії “АХА Страхування”, винного маркету “Wine Time”, сеанси тайського масажу від Клініки “Медлайф”. Також гості мали змогу насолодитись чайною церемонією від ТМ “Чайна країна”, подивитись на цікаві виступи танцювального колективу, та прийняти участь у лотереї. 

Найменшим відвідувачам були представлені розваги та захоплюючі майстер-класи від центру розвитку дитини «Зернятко». А батьки були ще більш задоволені, що їхні діти були задіяні в дійстві і щасливі! 

Volvo Road Show 2012 у Рівному пролетіло швидко і залишило про себе яскраві враження, а також впевненість, що автомобілі Volvo є запорукою спокою та безпеки за кермом.

Наприкінці вечора серед учасників, що приймали участь у тест-драйві, відбувся розіграш путівки на двох до шести столиць Скандинавії від туристичної агенції «Галопом по Європах»! 

Вечір презентації нового V40 гості продовжили разом із джаз-гуртом ShockolaD — одним з найуспішніших українських джазових гуртів.

Volvo Road Show 2012 у Рівному пролетіло швидко і залишило про себе яскраві враження, а також впевненість, що автомобілі Volvo є запорукою спокою та безпеки за кермом.

Усі фотографії з заходу знаходяться у нашому Facebook альбомі.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017